16.4 C
Prague
Pátek, 24 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůLifestyleDyková míří na televizní obrazovky: V roli mimořádné Marty se ukáže jako Einstein...

Dyková míří na televizní obrazovky: V roli mimořádné Marty se ukáže jako Einstein v sukni

Seriál Případy mimořádné Marty nabídla televize Nova už dříve na své streamovací platformě Voyo. Teď se ho na konci dubna dočkají i diváci na televizních obrazovkách. Krásná Tatiana Dyková se ukáže jako studnice vědomostí a herec Roman Zach jí rozhodně neodolá. V dalších rolích se představí Jiří Svoboda, Anita Krausová nebo Táňa Malíková. Ta se kdysi proslavila jako autorka písně Rich Boy, ve které zpívá, že chce být jako Agáta Hanychová.

Případy mimořádné Marty přinesou příběh osobité ženy, která se tak trochu náhodou objeví u policejní náčelnice – a dostane od ní pracovní nabídku, aby se přidala k týmu na oddělení vražd jako konzultantka. To se však nelíbí odtažitému kapitánu Kreinerovi, který ji dostane na starosti. Marta mu leze na nervy, odmlouvá… Navíc on sám miluje pořádek, což se o Martě říct nedá. Případy řeší nesystematicky a občas něco zkazí. 

Ještě jedna zápletka je však v seriálu důležitá. Marta totiž výměnou za své znalosti požaduje, aby policie prošetřila zmizení jejího přítele Romana. Jde o otce její dcery, který se ztratil. Policie si myslela, že rodinu opustil ze své vůle. Marta je však přesvědčená, že sám neodešel, muselo se mu něco stát. Už je to patnáct let. Martino propojení s policí však nebude jednoduché. Někdy bude doslova nesnesitelná!

Marta se do kapitána Kreinera zamiluje (foto: se souhlasem TV Nova)

V roli kapitána Kreinera se představí Roman Zach, jako kapitán Martínek pak herec Jiří Svoboda. Chybět nebude ani Anita Krausová jako policejní náčelnice, Táňa Malíková jako Dana nebo Jan Novotný jako soused Hynek Svoboda. Právě Malíková se kdysi prezentovala na platformě Youtube jako Nicky Tučková. Kromě klipu Rich Boy nazpívala také píseň Szukam cię Miłoszu (Hledám tě Miloši). Nebyla však prý pro bývalého prezidenta Zemana, ale pro Miloše z Polska.

Dále se mohou diváci těšit na Matěje Hádka, Hanu Seidlovou, Petra Poláka, Daniela Tůmu, Martinu Jindrovou, Janu Strykovou nebo Janu Holcovou. Seriál představí prvních 8 dílů, na Voyu měl premiéru už koncem října minulého roku. 

Případy mimořádné Marty nabídne televize Nova už 30. dubna. 

Zdroj: ČSFD, wikipedia.org

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů