DomůOsobnostiPecháčková ze seriálu ZOO je krásná a sympatická, přesto má problém. Chlapi...

Pecháčková ze seriálu ZOO je krásná a sympatická, přesto má problém. Chlapi z ní mají vítr

Seriál ZOO z ní udělal hvězdu první velikosti. Michaela Pecháčková se stala obletovanou celebritou. Nabídek na randění má podle svých slov mnoho, přesto nemůže najít pravou lásku. Důvod je prostý, chlapi se jí bojí. Zní to paradoxně? Vůbec ne!

Seriál ZOO je fenomén, o tom není třeba hovořit. A díky sympatické Pecháčkové získává i mladé diváky. Vždyť Míše je teprve osmnáct! S popularitou se přitom srovnala dobře, nemá hvězdné manýry, sláva jí nestoupla do hlavy. Tak v čem je problém, proč po svém boku stále nemá partnera?

Zatím se ten pravý neobjevil

Sama několikrát prohlásila, že nabídek na rande má hodně. Jenže většinou jde o „pozvánky“ na sociálních sítích. Tam se může schovávat prakticky kdokoli. A navíc, i kdyby na setkání kývla, druhá strana si to může rozmyslet, protože by dotyčný musel vystoupit z anonymity. Právě v tom je pravděpodobně zakopaný pes. „Na kluky teď nemám čas. Ale je pravda, že se ten pravý ještě neobjevil,“ řekla herečka před pár týdny na soustředění Muže roku na Zámku Třešť.

Pecháčková to ale zatím nijak aktivně neřeší. Jak poznamenala, stejně jí všechen volný čas zabere práce nebo studium na konzervatoři. A co si budeme povídat, člověk v osmnácti nikdy není úplně sám, tím spíš pěkná holka. Vždy se najde kamarád, který jí rád splní každé přání. Na druhou stranu to samozřejmě není úplně ono. Dříve či později bude potřebovat někoho, o koho se opřít, komu se vypovídat, svěřit své radosti i trápení. A tam už může být kámoš málo.

Jak to bude s Burešovou?

Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Každopádně Pecháčková se teď musí také tak trochu obávat o svoji pozici v seriálu ZOO. Návratem Evy Burešové po mateřské se totiž všechno může změnit a status hvězdy, který si vypracovala, může rázem zastínit partnerka šéfkuchaře Přemka Forejta.

Zdroje: Blesk, AHA, ČeskoŽivě

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů