DomůZajímavostiPutin je vůdce mafiánského gangu, svět nesmí uznat podvod v režii Kremlu

Putin je vůdce mafiánského gangu, svět nesmí uznat podvod v režii Kremlu

/KOMENTÁŘ/ V Rusku se žádné prezidentské volby nekonaly. Jednalo se o pouhou frašku s předem jasným cílem. Vladimír Putin musí vyhrát za každou cenu a bylo zřejmé, že zvítězí. Tyto volby připomínaly ty komunistické v éře socialismu, kdy kandidáti neměli soupeře a pravidelně dostávali 99,9 % hlasů. Pravda Putin měl tři protikandidáty, a dostal „pouhých“ cca 88 % hlasů. I když oficiální ruské statistické údaje a nejen ty volební bývají zfalšované.

Jenomže jeho protivníci byli pouhými nastrčenými figurkami kvůli zdání svobodných voleb. Ve skutečnosti však ruské prezidentské volby nebyly v žádném případě regulérní. Už jen z toho důvodu, že opravdoví zástupci skutečné ruské opozice se jich nesměli zúčastnit. Buď jsou po smrti, jako Alexej Navalnyj nebo ve vězení jako Ilja Jašin, nebo byli z voleb účelově vyloučeni jako Boris Naděždin, který prosazoval ukončení války na Ukrajině.

Současné Rusko je brutální diktaturou, ve které jsou pošlapávaná lidská práva, opozice zlikvidována a umlčena. Navíc Moskva vede nespravedlivou dobyvačnou válku proti sousední zemi. Tzv. „volby“ se dokonce konaly na okupovaném území Ukrajiny, což je jasné porušení mezinárodního práva. Za takových podmínek opravdu nelze mluvit o svobodných volbách. Jsme proto rádi, že Ministerstvo zahraničních věcí České republiky ve svém prohlášení uvedlo, že prezidentské volby v Rusku neproběhly ani demokraticky ani transparentně.

Jenomže to nestačí, je potřeba vystupňovat tlak na Rusko, protože to je jediné, co na Putina a jeho bandu platí. Takže svět nesmí uznat výsledek ruských prezidentských voleb a Putina jako ruského prezidenta. On je to koneckonců pouhý samozvanec, vůdce zločineckého gangu a s takovými se nejedná. Takoví se zavírají do vězení. Kdysi v reakci na hanebnou mnichovskou dohodu, řekl tehdejší britský ministr námořnictva Sir Alfred Duff Cooper v roce 1938 tato prorocká slova, když na protest abdikoval: „Čekal jsem, že dostanu rozkaz k boji, obávám se, že je to jediná řeč, které pan Hitler rozumí.“ A stejně je tomu i s Putinem, který má k nacistickému vůdci hodně blízko. Síla je jediné, z čeho má respekt.            

Autor komentáře: Za Svobodné Rusy – předseda Vitalij Ginzburg 

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů