15 C
Prague
Neděle, 14 dubna 2024, 3:04
- Reklama -
DomůOsobnostiGolfová soutěž krásy? Proč ne, zrzka Pavelková si splnila sen

Golfová soutěž krásy? Proč ne, zrzka Pavelková si splnila sen

Modelka a bývalá miss Romana Pavelková se zřejmě ani chvíli nesmí nudit. Ke svým podnikatelským a charitativním aktivitám nyní přidala další projekt – soutěž krásy zaměřenou na mladé golfistky.

„Já jsem hodně sportovně založená. Zároveň i podnikavá a soutěživá, takže když jsem před pár lety začala hrát golf a seznamovat se s celkovým prostředím tohoto sportu, viděla jsem, kolik nejen sportovních příležitostí v tomto segmentu je,“ vysvětluje Pavelková.

Golf je sám o sobě elegantní sport a ve spojení s šik golfovou módou to na hřišti ženám neskutečně sluší. „Všechny tyto krásné a talentované ženy a slečny nám byly inspirací, když jsme se s mým kamarádem Liborem Rysem sešli po hře nad skleničkou prosecca. Nakonec to neskončilo u jedné, protože když jsme dali naše nápady a zkušenosti dohromady, vznikl plán na založení Czech Golf Miss,“ směje se zrzka.

Není to jen o kráse

Mít vlastní soutěž krásy byl Romanin sen už od malička, sama si jich mnoho prošla. Přestože jí bude za měsíc čtyřicet, ani dráhu modelky na hřebík úplně nepověsila. Tato soutěž ale prý není jenom o kráse.

„Pracovat s mladými holkami mě moc baví, ráda jim předám své zkušenosti a tipy, ale naše soutěž není primárně o modelingu, i když je její součástí. Je to o fair play, sportu a možnosti propojit mladé talentované golfistky s profesionály a pomoci nastartovat jejich kariéru,“ dodává. „Zúčastnit se mohou ale i dívky, které golf zajímá a my je v rámci akademie naučíme vše potřebné, aby mohly objevit tento sport, okolo kterého panuje stále ještě mnoho předsudků.“

Zdroje: redakce, Romana Pavelková

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů