DomůLifestyleSara Sandeva vrací zásnubní prstýnek. Svatba nebude

Sara Sandeva vrací zásnubní prstýnek. Svatba nebude

Do seriálu Jedna rodina se přidává krásná Sara Sandeva, která si zahraje snoubenku nově příchozího doktora. Hned v prvním díle mu ale vrátí zásnubní prstýnek! Dá tak šanci Kláře, která si na pohledného doktora dělá evidentně zálusk?

V seriálech se Sara Sandeva objevuje jen velmi málo. Diváci si ji mohou pamatovat ještě z nekonečného seriálu Ulice jako Skyler, tehdy se ale rozhodla, že projekt opustí. Nechtěla, aby se stala herečkou jedné role.

Odchod z Ulice

„Pokud chcete získat herecké renomé a image, což Sara chtěla, nemůžete setrvávat v jednom projektu moc dlouho. Kdybych byl v její kůži a chystal se vydat na hereckou dráhu, odešel bych také,“ řekl tehdy o jejím odchodu Matyáš Valenta, představitel Františka. Její role byla později obsazena Michelle Hansen.

V Jedné rodině si zahraje Báru, která přichází lámat srdce. Zatím to vypadá, že s mladým doktorem je po svatbě a dá přednost starší Kláře. Svatební prstýnek mu vrátí, protože na ni nemá čas.

To ostatně už dříve naznačil také kreativní producent Lukáš Borovička. „V domově seniorů se objeví nový, ze začátku docela protivný a arogantní lékař Petr Vodička. I když je o nějaký ten rok mladší než Klára, velmi brzy to mezi nimi začne jiskřit. Tuto novou postavu ztvární Cyril Dobrý,“ řekl ještě v létě. A na Kláře je vidět, že jí doktor není lhostejný!

Sara Sandeva s tatínkem před rodinným bistrem (foto: se souhlasem TV Nova)

Bude svatba?

„Budu hrát Báru Mlejnkovou, mladou zdravotní sestřičku, která pracuje na klinice IVF. Je zasnoubená, takže by ji měla čekat v nejbližší době svatba. Uvidíme, jestli to tak skutečně dopadne,“ řekla o své roli.

Jde tak o několikátý seriál, ve kterém přijala v poslední době roli. Natáčí také pokračování Dvojky na zabití, objeví se v seriálu Na vlnách Jadranu. Pracovně rozhodně nezahálí!

Zdroj: TV Nova, extra.cz, ČSFD

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů