17.6 C
Prague
Neděle, 26 května 2024, 11:05
- Reklama -
DomůLifestyleMonika Farská se do Ulice vrátila jako hvězda. Dříve lezla divákům na...

Monika Farská se do Ulice vrátila jako hvězda. Dříve lezla divákům na nervy

Letošní sezóna v Ulici je ve znamením velkých návratů. Jinak tomu není ani u postavy Moniky Farské, kterou hraje Anna Fixová. Ta se přitom vrátila s takovou slávou, jako by tam na ní každý těch několik let čekal. Pravda je ale trochu jiná. V prvních řadách nekonečného seriálu to byla holka, kterou každý v oblibě rozhodně neměl. A důvody jsou jasné.

Začalo to, když s Monika pokoušela Tereze Jordánové přebrat Štěpána Stránského, pokračovalo to přes aférku s učitelem Viktorem Vernerem (Miroslav Šimůnek), Markem Stránským (Ondřej Brzobohatý) i nekonečným urážením kvůli pozici moderátorky v rádiu. Jaká byla Monika Farská dřív?

Nesmyslné scény byly na denním pořádku

Někdy to vypadalo, že je Monika Farské své mámě Jitce (Ilona Svobodová) oporou – často tomu ale bylo právě naopak. Více se soustředila na své zájmy a byla připravená každého podrazit. Když ji Viktor Verner nechtěl, nastrčila mu do kapsy viagru. Asi aby poznal, že po ní opravdu touží, kdo ví. Tehdy už jí bylo 19 let, a tak nelze říct, že byla jen hloupá nebo nevyspělá. I když – i to je možná pravda.

Nezměnila jí ani smrt brášky Jeníčka nebo starší sestra Lída (Jana Birgusová) v sektě. Celou dobu si šla tvrdě za svým. A její přátelé kolem ní to nesmyslně omlouvali. Třeba, když dostala Digi (Michaela Maurerová) pozici v rádiu a Monika udělala scénu, že je to zrádkyně a chce jí zničit život.

Dospělá Monika Farská (foto: se souhlasem TV Nova)

Stejný osud

Nedá se říct, že by diváka bavilo, že je divoká a nepředvídatelná. Spíše to otravovalo a vzbuzovalo otázku – proč už jí život dávno nedá přes čumák? Moniku Farskou každopádně potkal podobný osud jako její představitelku. Anna Fixová je dnes velmi úspěšná a žádaná divadelní herečka, stejně jako Monika ale nemá na sklonku čtyřicítky ani rodinu, ani děti.

Ve skutečnosti se to ale možná brzy změní. Není to tak dávno, co Fixová oznámila, že je zamilovaná až po uši. Jejím vyvoleným se stal herec Denis Šafařík.

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů