22.1 C
Prague
Pondělí, 27 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůLifestyleŠtáfkovy holky v seriálu Ulice: Jordán byl divoch

Štáfkovy holky v seriálu Ulice: Jordán byl divoch

O víkendu se dočkal herec Jakub Štáfek druhého potomka – manželka Dominika přivedla na svět dceru Jasmínu, doma se na ní těší sestřička Olivíe. Začátek Štáfkovy kariéry je přitom už neodmyslitelně spjat se seriálem Ulice – a několika krásnými kolegyněmi. Které holky mu tam učarovaly?

Kdo byl Matěj Jordán?

Chytrý Matěj, postava, která byla v Ulici od samého začátku. Se sestrou Terezou vymýšleli první mejdany, prožívali lásky i tragédie. Jejich máma Bára se na začátku seriálu stala ředitelkou Království hraček, později ale ze seriálu odešlo. Manželství s Tomášem, nadšeným biologem, totiž nevydrželo.

Jeho představitel Jakub Štáfek ze seriálu odcházel dvakrát – a to se tam už vrátit nechtěl! Schválně si tak řekl o peníze, které by mu nikdy nedali. DALI. Musel naklusat zpět a čekal ho ještě nějaký čas s Jordánem, během kterého se Matěj stal otcem a přestěhoval se do Barcelony.

Aneta Krejčíková jako Gábina Pumrová (foto: se souhlasem TV Nova)

Krásná a navždy první Adriana

Matějova první láska byla Adriana Pešková, se kterou přišel o panictví. V té době ji ztvárnila modelka Dominika Kadlčková (později byla nahrazena Šárkou Krausovou). Matěj byl do Adriany zamilovaný až po uši a byl pro ni ochoten udělat cokoliv. Bohužel, její povaha byla až příliš složitá a vztah to nakonec nevydržel.

Gábina Pumrová, budoucí láska pana učitele

Další vztah, který Matěj navázal během svého studia na gymnáziu, byl s kamarádkou a spolužačkou Gábinou Pumrovou, kterou ztvárňovala herečka Aneta Krejčíková. Ta sice nejdřív randila s Jeřábkem, nakonec ale dala šanci i bráchovi holky, se kterou zpočátku dost bojovala.

Gábina byla sice atraktivnější než všechny ostatní dívky ve třídě, ale něco tomu chybělo. Možná to bylo proto, že Matěj ji vnímal spíše jako kamarádku než jako partnerku. Nakonec se s Gábinou rozešel a ona mu to nějakou dobu zazlívala.

Nekonečné holky

Když se Matěj připravoval na maturitu, do Ulice se přistěhovaly sestry Nekonečné. Obě mu byly sympatické, ale nejprve začal chodit s Theou (herečka Kristýna Ryška). Možná by jejich vztah obstál, kdyby Thea nebyla tak nedostupná… Nebo možná jejich vztah narušovala přítomnost její starší sestry Libušky, ke které Matěj cítil mnohem větší přitažlivost a energii? Kvůli Libušce málem neudělal maturitu, protože chtěl uživit ji i jejího syna Borise.

Rande s Klimešovou… Tedy Tomešovou!

V Ulici si zahrála také Michaela Tomešová, a to nevěrnou Bětku Klimešovou. Matěje nakonec opustila. Čekal ho ještě toxický vztah s Ájou, kterou si zahrála Barbora Mudrová, spousta románků, nezávazných nocí i mejdanů – až potkal Katarínu! Osudová láska. Ta s Matějem otěhotněla a společně se přesunuli do Barcelony. Zatím se Štáfek do Ulice nevrátil. A otázkou je, zda by to vůbec uvažoval…

Zdroj: redakce, TV Nova, extra.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů