-1.7 C
Prague
Pondělí, 22 dubna 2024, 8:04
- Reklama -
DomůLifestyleKrejčíková už své vnady neukáže

Krejčíková už své vnady neukáže

To, čeho se všichni obávali, je tu! Aneta Krejčíková vyrazila na kliniku plastické chirurgie a nechala si zmenšit prsa. Abychom byli přesnější – byla na modelaci. Splnila si tím tak svůj dávný sen. A nemůže si své „nové“ vnady vynachválit.

Potěšující není ani to, že se Aneta Krejčíková rozhodla po Volze už před kamerou nesvlékat. Bezesporu je to jedna z našich nejkrásnějších hereček, ale když její vnady zastínily herecký výkon (jak se herečka sama domnívá), byla to poslední kapka.

Působí to pak, že jsem na to natáčení prostě jen přijela a svlékla se. Jako by to byl veškerý popis mé práce. To mne mrzí,“ nechala se slyšet herečka.

„Mám pocit, že je to pro umělce strašně degradující. Přijde mi hloupé a jednoduché zaměřit pozornost na jednu živočišnou věc,“ byla rozčarovaná ze zájmu o svou osobu po natočení Volhy.

V posledních dnech podstoupila modelaci prsou, přála si to prý odjakživa. Občas už jí „velké“ vnady zkrátka překážely. „Nebolí to. Víc prý bolí implantáty, ale když víte, proč to děláte, dá se všechno vydržet. Ale modelace je fakt úplně cajk, prášky na bolest jsem brala jen první dva dny po operaci,“ řekla po zákroku. Ten vyšel prý zhruba na 65 tisíc korun. Také minimálně rok by neměla otěhotnět. Pak může normálně kojit.

S partnerem Ondřejem Rančákem má už syna Bena a dceru Antonii.

Zdroj: Instagram, iDNES.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů