DomůOsobnostiJitka Kocurová zamíří poprvé do Chorvatska. S Účastníky zájezdu točila Pamela v Itálii

Jitka Kocurová zamíří poprvé do Chorvatska. S Účastníky zájezdu točila Pamela v Itálii

Modelka, 2. vicemiss ČR pro rok 1999 a herečka Jitka Kocurová si nenechala ujít příležitost a dorazila na tiskovou konferenci soutěže Muže roku 2023. Přiznala, že si při představování jednotlivých finalistů vzpomněla na doby, kdy na soutěžním mole stála ona.

„Nedalo mi to a doma jsme se podívala na záznam z minulého ročníku. Vrátilo mě to trošku do doby, kdy jsem sama soutěžila. Bylo to příjemné. David soutěž pro muže dotáhl daleko, nasadil vysokou laťku. Je to prestižní soutěž, která je s náročností a významem srovnatelná s ženskými soutěžemi. Přiznám se, že při finále budu hodnotit celkové charisma a je mi jedno, jestli ten kluk bude mít předkus nebo velkou nohu, musí na mne udělat dojem,“ usmívala se Jitka Kocurová.

Těší se, až se nastěhuje

Modelku teď čeká velký úkol. „Jsem patronkou nadace Srdce na dlani a nyní sháníme pro patnáctileté děti prázdninovou praxi. Letos poprvé hledáme zaměstnavatele, kteří by potřebovali na 14 dní mladé brigádníky. Když se někdo takový objeví, stačí napsat na náš web.“

Prázdniny stráví Jitka Kocurová se svými dětmi na sportovních soustředěních, pojede se podívat na karlovarský festival a také poprvé navštíví Chorvatsko. „No, je to tak. Pamela z Účastníků zájezdu jede poprvé do Chorvatska. V životě jsem tam nebyla. I ten legendární film jsme točili v Itálii. Už jsme si v Chorvatsku pronajali apartmán a na deset dní se tam s rodinou nastěhuji. Moc se na to těším.“ Spokojený je i prezident soutěže Muž roku David Novotný a všechny zve na finále soutěže Muž roku 2023, které se koná 25. srpna v Náchodě.    

Zdroj: tisková konference soutěže Muž roku

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů