DomůLifestyleSeriál ZOO: Sid a Adam mají zase krizi

Seriál ZOO: Sid a Adam mají zase krizi

Vypadalo to na velkou lásku! Jenže té je možná konec. Poslední dobou je to s dědičkou sklářského impéria a milovníkem hadů jako na houpačce. Jednou se milují, pak hádají – a hned zase rozcházejí. Ustojí vůbec tento vztah nástrahy, které mu sám osud přichystal?

To by bylo, aby v seriálu ZOO zůstal jeden pár šťastný. Dalším problémům teď čelí Sid s Adamem. Mladá žena má pocit, že se k sobě nastěhovali až příliš brzy… A tak prchá. Jenže k Viky se vrátit nechce. Byla svědkem vášnivých polibků s Filipem. Ublížilo jí to? Však celou dobu tvrdí, že pohledného fotografa nechce. Ale pravda je asi jiná.

Němka Judith v akci

Zakázané ovoce přece chutná nejlépe. A co nemůže člověk mít, po tom touží dvakrát tolik. Korunu tomu nasadí německá Judith, která nakonec bude možná „způsobem“, jakým Albert odejde ze seriálu. Není totiž už dávno tajemstvím, že si oblíbený herec David Gránský chce dát od natáčení pauzu. Během léta si jeho plnou pozornost bude užívat především rodina. Před rokem se mu narodil syn, který teď bude mít tátu doma.

A je to právě mladý Polák, který Judith nadbíhá. Ta je přitom z Drážďan, kde Albert touží získat pozici. Odejde jako vítěz? Brázda už naznačil, že by měl místo na marketingovém oddělení pro Mirčina bratra, svého budoucího švagra.

Rozhodne se Sid pro Filipa? (foto: se souhlasem FTV Prima)

Roman je ženatý!

Trable čekají také Adélku s Romanem Pekařem. Dozví se, že její vyvolený je totiž ženatý. Ředitelka Roklová se zase snaží zachránit Karla před mladou ženou, Viky je nešťastně zamilovaná, protože ji Filip nechce. A Tes? Ta už snad pochopila, že to s Markem žádná žhavá láska není. Jen Izy zběsile vysazuje prášky a plánuje rodinu.

Zkrátka už se nabízel jen ten Adam… Tomu už je ale zřejmě konec. Sid neví, koho chce. Navíc dialogy herců působí strojeně, nepřirozeně. Člověk tam žádné vášnivé lásce zkrátka nevěří. Pokaždé, co se dvojice osloví broučku nebo miláčku, se divák u obrazovky oklepe, tím jsme si jistí.

Zdroj: seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů