23.8 C
Prague
Neděle, 26 května 2024, 5:05
- Reklama -
DomůLifestyleSeriál ZOO: Tvůrci postavu Viky zničili. Udělali z ní úplnou trosku

Seriál ZOO: Tvůrci postavu Viky zničili. Udělali z ní úplnou trosku

Viky Janečková byla krásnou ženou, která přesně věděla, co v životě chce. Jenže pak přišlo těhotenství, nevěra a smutný návrat domů. Od té chvíle to ale tvůrci vzali směrem, který není každému divákovi zrovna po chuti. Ze sebevědomé chůvy udělali trosku, které se bortí firma, vztah i sny. Co je na Viky teď nejotravnějšího?

  1. Od chvíle, kdy se vrátila do Čech, je Viky nepříjemná snad všem. Chce, aby každý chápal, co se jí v životě děje. Nic nikomu nevysvětlí, tváří se důležitě. Hrůza.
  2. Také očekává, že jí bude každý pomáhat. Kdo hlídá malého Péťu, když pořád někde lítá, je záhadou. Jestli má babička Danuše jako ústavní soudkyně tolik času, tak klobouk dolů. Fakt, že nechá novorozence bezdětné Sid nebo bohémskému Filipovi? To už raději ani nekomentujeme. Zejména právě Sid nedávno koukala na vřeštící mimino v postýlce a volala Filipovi, že neví, co s ním. Možná třeba pochovat, když už nevíš nic jiného?
  3. Kamilovy intriky začínají být otravné. Umí zkazit Viky každý obchod, pochopili jsme. Co tam máte dál? 
  4. Dluhy, ze kterých se se Viky zdárně dostala, se jí vrátily jako bumerang. Když zvládla vybudovat firmu, najednou stačil jeden klient – a už zase klepe exekutor. Nebylo toho už dost?
  5. Má dvě super ségry, které se momentálně snaží rozjet byznys s bonbóny. Proč se s nimi ale Viky vůbec nebaví? Proč za nimi nechodí? Nějak se ze seriálu vytratilo, že jsou vlastně příbuzné. Ani za Ilonkou se nezastaví.
  6. Krachuje jí firma, chodí na schůzky pozdě a neustále opakuje, že má malé dítě. Už proto je nepochopitelné, proč po 100 dílech zase úřaduje Kamil. Že by někdo nutně potřeboval pro Kopečného roli?
Petr se zamiloval do Alex (foto: se souhlasem FTV Prima)

A stejně to vidí i diváci, kteří už začínají být pěkně otrávení. „Charlie něco s dvojčaty provedl Ovčíkovi, ale už se o tom nikdy nemluvilo, zvláštní,“ píše Martina. „To je blábol, že už se na to nedá dívat,“ píše Renata. „Ten seriál je jedna velká katastrofa už,“ píše Katka. „Proč je Viky najednou chudinka, která kouká po Markovi?“ ptá se Vendula. „Najednou se Tes a Izy mohou ukazovat, předtím kvůli tomu bylo haló,“ dodává.

„Zdá se mi, že veškerá nenávist se přesměrovala na Viky,“ píše na sociálních sítích Ája. A má pravdu. Stal se z toho příběh, jak jde Viky ke dnu, na který nebyl nikdo po několika měsících čekání zvědavý. Nedá se na to koukat, je to nuda, zamotané, dějové linky jsou nedotažené… Bude to ještě někdy vůbec dobré? Z Viky je zkrátka troska.

Zdroj: seriál ZOO, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů