16.8 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 12:06
- Reklama -
DomůLifestyleVánoce na Nově: Láska nebeská, Big Brother každý den a Marek Ztracený...

Vánoce na Nově: Láska nebeská, Big Brother každý den a Marek Ztracený v Edenu

Komedie, pohádky, rodinné filmy, romantika i akce. Včetně legendárního Shreka nebo vánoční epizody kultovního Comebacku. Nebude chybět ani tradiční sváteční epizoda Ulice, sportovní nadílka a každý den nová epizoda reality show Big Brother na Voyo. A mnoho dalšího.

Hlavními štědrovečerními pohádkami budou Jak se budí princezny a Zakletá jeskyně. Na romantickou strunu zahraje legendární Láska nebeská, která letos slaví dvacet let od svého vzniku. Poslední večer roku bude patřit premiérám původních zábavních formátů a exkluzivního záznamu „po strop“ našlapaného koncertu Marka Ztraceného v Edenu.

Klasika i akční podívaná

Vánoční program TV Nova tradičně tvoří paleta svátečních stálic, klasických českých pohádek a rodinných filmů, které mají diváci neodmyslitelně spjaty s českými Vánoci. Tematické stanice pak nabídnou to nejlepší pro fanoušky nejrůznějších žánrů – od romantiky, přes akční podívanou až po kultovní sitkomy. Novodobou štědrovečerní tradicí se stal speciální díl Ulice, který letos přinese nejedno překvapení. A vůbec poprvé v historii Voyo budeme denně uvádět nové epizody reality show Big Brother také přes svátky,“ říká ředitelka programu TV Nova a Voyo Silvia Majeská.

„Závěr roku bude na obrazovkách TV Nova patřit zábavě. A také letos jsme Silvestra pojali ve velkém stylu a divákům nabídneme hvězdné hosty. A mohu prozradit, že jsou mezi nimi skutečné legendy,“ uzavírá.

Dům Big Brothera (foto: se souhlasem TV Nova)

Vánoce s překvapením

Vánoce s překvapením, tak se jmenuje letošní štědrovečerní epizoda seriálu Ulice. Ta bude letos v mnoha ohledech výjimečná, plná hvězd i neopakovatelné adventní a štědrovečerní atmosféry. „Také letos od nás diváci dostanou krásnou nadílku a splníme jim hned několik přání. Tím největším je, že by rádi viděli, jak tráví Vánoce postavy, kterým fandí po celý rok a jejichž životní osudy s nimi prožívají,“ prozrazuje kreativní producentka seriálu Ulice Silvia Klasová.

Doplňuje: „Zároveň nám píšou, jak je pro ně vánoční pauza ve vysílání Ulice dlouhá, že se jim po seriálových hrdinech stýská. Takže jsme se před pár lety rozhodli, že je každý rok potěšíme speciálním vánočním dílem, ve kterém se letos v jednu chvíli protne co nejvíce osudů a ve kterém se zároveň sejde na jednom místě co nejvíce uličních postav.“ 

Silvestr na Nově bude plný hvězdných jmen. V poslední den letošního roku na diváky opět čekají Silvestrovské Televizní noviny. I letos jejich tvůrci divákům ukážou, co se letos tak trochu nepovedlo. Chybět nebudou ani nepovedené záběry z oblíbených seriálů Ulice, Zlatá labuť, Ordinace a dorazí i spousta slavných hostů. 

Speciální díl Na lovu

Na diváky čeká také speciální díl oblíbené vědomostní soutěže Na lovu. O výhru, která bude věnována na charitativní účely, budou bojovat moderátor Leoš Mareš, zpěvačka Monika Absolonová, módní návrhář Osmany Laffita a Vojtěch Dyk. V tomto speciálu se objeví všech pět lovců a dokonce i Aleš Háma v roli asistenta Ondřeje Sokola. 

„Protože je to speciální silvestrovské vydání, tak budu Ondřejův asistent. On by to sám nezvládl. Jsem mu k ruce. Budu se věnovat mimořádným hostům a budu dělat technické věci, například losovat a přidělovat jednotlivé lovce vzácným hostům,“prozrazuje Aleš Háma a pokračuje: „Budu i trošku soutěžit. Budu stéblo, kterého se mohou soutěžící chytit, když budou potřebovat radu.“

Splněný sen Marka Ztraceného hned po půlnoci

Další silvestrovskou premiérou bude originální show Tvoje tvář má známý hlas: Noc plná hvězd. Její kreativní producentka Simona Matásková vypočítává: „Nejen že se v letošním silvestrovském programu představí kromě Ondřeje Sokola s Alešem Hámou další populární osobnosti, jako třeba Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Václav Kopta či sourozenci Gondíkovi, které jsou s Novou přirozeně spjaty, tentokrát to budou i jiná esa současné české zábavy. Za všechny bych jmenovala Karla Šípa a Libora Boučka. Obrovskou radost mám, že na účast rovněž kývla legendární Jiřina Bohdalová, bez níž silvestr není silvestrem.”

Letos v červnu si největší současný hitmaker Marek Ztracený splnil svůj sen – třikrát po sobě vyprodal stadion Eden. Nezapomenutelnou atmosféru koncertů zachytily kamery a tento exkluzivní záznam nabídne TV Nova hned po půlnoci. 

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů