DomůOsobnostiHerečka Lucie Černíková ukázala dvě rozkošné dcerky a slavného manžela

Herečka Lucie Černíková ukázala dvě rozkošné dcerky a slavného manžela

Známá moderátorka dětského pořadu Kouzelná školka pokřtila své album plné písniček pro děti, „Lucka zpívá písničky ze školky“. Kmotrem se stal komik Lukáš Pavlásek.

Ozdobou křtu byla celá Lucky rodinka. Přivedla s sebou totiž své dvě dcerky Sofinku a Elenku, na kterých všechny písničky pečlivě otestovala. „Holky znají moje písničky od předu dozadu, dokonce nazpívaly na album sbory. Na křest se moc těšily, milují oslavy a křest jsme pojali velkolepě. Máme co slavit, protože to bylo hodně práce po večerech,“ svěřila se Lucie Černíková.

Na albu „Lucka zpívá písničky ze školky“ se z poloviny podílel Lucky manžel, Lukáš Pavlík, zkušený muzikant, který mimo jiné hraje na bicí ve slavné kapele Chinaski.
 „Bez něj by deska ani nemohla vzniknout, je autorem veškeré hudby, aranží mixu i výsledného masteru. Mám výhodu, že mám za muže tak schopného hudebníka,“ říká herečka a zpěvačka, která je stálicí divadla Semafor.

Vše kolem cédéčka vzniklo spontánně. „Asi před více než třemi lety za mnou přišel jeden z autorů Kouzelné školky, Ondřej Lážnovský, s nápadem zhudebnit několik jeho veršů. A pak se to sešlo. Udělali jsme pro začátek jednu písničku, pak ale přicházel s dalšími a dalšími nápady a ono se to nashromáždilo. Nakonec z toho bylo 18 písniček. Tak jsme si řekli, proč to nedat dohromady a nevydat céděčko! Doufám, že se budou písničky dětem líbit a zabaví se jimi!“

Lucka má v plánu ve svých hudebních aktivitách pokračovat, písničky se budou nadále objevovat ve vysílání Kouzelné školky na České televizi. „Určitě chystám i živá vystoupení a koncerty, vše se dozvíte na mých stránkách a sociálních sítích.“

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů