17.6 C
Prague
Neděle, 26 května 2024, 11:05
- Reklama -
DomůOsobnostiModelka Kindlmanová leží v nemocnici: Během závodu ji na parkovišti srazilo auto

Modelka Kindlmanová leží v nemocnici: Během závodu ji na parkovišti srazilo auto

Neštěstí se stalo během závodů Masaryk Racing Days v Brně. Jeden ze závodníků najel formulí na parkoviště do skupiny lidí. Nejhůře dopadla modelka Iveta Kindlmanová, která utrpěla zlomeninu nohy či poranění obličeje a musela se okamžitě podrobit operaci. A jak to s ní vypadá dnes?

Podle informací TN.cz závodník najel do tří žen. Dvě stačily uskočit, Kindlmanová bohužel takové štěstí neměla. „Dnes jsem se podruhé narodila. Děkuji všem svatým, že žiju. Strašně to bolí a přeju si jen to, aby už to operovali. Děkuji těm nahoře, že při mně stáli,“ napsala si na Instagram a bylo vidět, jak moc trpí. Dodala ještě, že prožívá nejhorší chvíle v životě a další informace přidá, až jí bude lépe. Podle zpráv od diváků ze zmíněného závodu řidič, který nehodu způsobil nejenže nezastavil, ale snažil se dokonce ujet. Nepovedlo se, jeho identita byla brzy odhalena.

Už má po operaci

Operace se naštěstí podařila, a tak mohla modelka brzy informovat své fanoušky: „Zlomené a roztříštěné koleno se smontuje a uzdraví,“ usmívala se s tím, že se bude snažit stát zase co nejrychleji na svých oblíbených lodičkách, aby mohla fotit, tančit a chodit po mole. 

Právě v těchto dnech měla coby modelka „odchodit“ i několik přehlídek na velkolepém Czech Fashion Week 2022. Mimo jiné také přišla o přehlídku prestižní značky spodního prádla Provoque, která se konala v den neštěstí přímo na okruhu v Brně. Podle posledních zpráv Ivetě lékaři v nemocnici prodloužili pobyt. „Příšerné bolesti nepřestávají,“ potvrdila našemu webu modelka. Věřme, že se dá brzy dohromady!

Zdroj: Iveta Kindlmanová

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů