20.8 C
Prague
Neděle, 26 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůLifestyleNávod, jak si zničit kariéru, představuje Karolína Krézlová, bývalka Vladimíra Polívky: Běžte...

Návod, jak si zničit kariéru, představuje Karolína Krézlová, bývalka Vladimíra Polívky: Běžte do Survivoru a chovejte se jako pán světa

V Survivoru se vždycky najde nějaký talent, který si tam přijde zničit pověst a kariéru. Jedním z takových byla v loňském ročníku Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol, která hrála mistrovsky. Bohužel, divákům se u obrazovek zas tolik nelíbila. Letos zaujala místo padoucha Karolína Krézlová, bývalka Vladimíra Polívky, která podrazila svou spojenkyni při první příležitosti.

Intriky a pletichaření, to vše je nedílnou součástí show, kde jde o pár milionů korun a věčnou slávu. Ačkoliv je fakt, že hvězda loňského vítěze Vladimíra Čapka se ztratila v nedohlednu.

Parta hic v Dominikáně

V letošním ročníku znovu nechybí celebrity, které mají přitáhnout fanoušky k televizním obrazovkám. Najdeme mezi nimi například Vaška Matějovského, jehož popularita vystřelila vzhůru v seriálu O mě se neboj vedle Veroniky Arichtevy nebo pokerovou hráčku Barboru Mlejnkovou, partnerku známé influencerky Veronicy Biasol. 

Ačkoliv se bojí létání, odvážil se do Dominikánské republiky také brněnský fotbalista Petr Švancara, účastníci Love Islandu Petr Havránek a Martin Kulhánek, Muž roku 2016 Pepa Kůrka, na kterého doma čeká těhotná snoubenka Angie, která nedávno prohlásila, že jí odmítají tlusťoši (a jak si to vlastně mohou dovolit, že?), stejně tak modelka Andrea Bezděková, Oktagon girl Kundosaki nebo youtuber Filip Jánoš. 

Bývalka Vladimíra Polívky se s důvěrou nepáře

A nechybí ani herečka Karolína Krézlová. Ta je nejen herečkou, ale také milovnicí známých mužů, která dohnala skoro před oltář samotného playboye Vladimíra Polívku. A šušká se, že když ji nechal, neudržela se a vlepila mu facku. Pravdou je, že ji stejně nikdo moc neznal. Až do chvíle, kdy naskočila do drsné reality show a hned při prvním vyřazování zradila svou největší spojenkyni Soňu. Ta za to zaplatila vyřazením, slzami a po příjezdu domů na svém Instagramu obvinila lidi z kmene, že jsou arogantní a berou kokain.

V každém díle Karolína protáčí oči, tváří se, že tam je vlastně omylem a všichni kolem ní jsou něco méně, karibskému slunci vystavuje své perfektní pozadí a dokázala dokonce svým chováním naštvat Vaška Matějovského, který z ní má být zhnusený, ačkoliv je jindy výstavní pohodář a k ničemu se nevyjadřuje. 

A tak se ptáme… Co ta holka chce?

To, jakou pověst si kráska v Dominikánské republice tvoří, jistě zanechá svou daň v podobě krutých reakcí na sociálních sítích. A že jich je! Diváci vyčítají Karolíně, že je arogantní, nesympatická a čas od času poukážou na to, co tahle celebrita vlastně dokázala. 

Ve skutečnosti je Krézlová modelka, zpěvačka, herečka a moderátorka. Poprvé se objevila v roce 2014 v muzikálu Mamma Mia, pak hrála v německé komedii. Nejvýraznější roli dostala v seriálu První republika, kde si zahrála Zuzanu. Nafotila také sérii fotek pro Playboy. Možná vůbec největším úspěchem je interview se Selenou Gomez při příležitosti uvedení nové kolekce značky Adidas v roce 2015.

Z toho nám vyplývá, že nejznámější je kvůli tomu, že se zasnoubila s miláčkem Polívkou, který ji dávno vyměnil za méně známou, klidnější verzi. V Survivoru si zřejmě chtěla udělat trochu promo, akorát nepočítala, že za padoucha tu bude letos ona. A pokud bude takhle pokračovat, bude ráda, že se po příjezdu schová jako kompars ve vesnickém muzikále.

Zdroj: TV Nova, Facebook, ČSFD, wikipedia.org

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů