0.3 C
Prague
Neděle, 5 února 2023, 1:02
- Reklama -
DomůOsobnostiNatálie Grossová: Z mé role mi bylo špatně. Na lidi, co mě...

Natálie Grossová: Z mé role mi bylo špatně. Na lidi, co mě srážejí dolů, jsem zvyklá

Tiskovka třináctidílného seriálu režiséra Tomáše Magnuska Společně sami, měla opravdu neobvyklý úvod. Při představování herců se do naleštěného reprezentačního sálu Pojišťovny VZP vloudila osoba bez domova a nenechala se vykázat. Dokonce si chtěla sednout na židli Zlaty Adamovské!

„No, to je moje židle, tady nebudete sedět,“ jala se herečka bránit svoji židli před ženou nevalného vzhledu. Pak ale viděla úsměv na tváři Tomáše Magnuska. „Tak si to tu nějak zorganizujte, jestli to je nějaký vtípek…,“ znejistěla Zlata Adamovská a režisér hned uvedl vše na pravou míru. „Po třiceti letech se do filmu vrátila herečka Yvetta Kornová. Jediný, kdo tady v převleku bezdomovce poznal, byl Jirka Krampol, jinak nikdo. Yvetta žije kousek od Náchoda a pomáhala mi v mém penzionu Viktorka, dělala uklízečku, pokojskou. Ten její životní osud je šílený, ale mi ji máme rádi. Nabídl jsem jí roli a ona ji přijala. S Martinem Dejdarem hrají dva bezdomovce, lezli v Hradci do popelnic a byli skvostní.“ 

Nemohla jsem jí ze sebe dostat

Seriál Tomáše Magnuska Společně sami je ze školního prostředí. Studentku, které se jeden dramatický příběh hodně týká, hraje zpěvačka Natálie Grossová. Do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli tu roli vezmu, protože to byla obrovská výzva. Ale teď jsem Tomášovi Magnuskovi vděčná, že mi tu roli nabídl. Opravdu jsem byla za tu holku, vžila jsem se do jejích pocitů a tři dny mi z toho bylo fakt špatně. Nemohla jsem jí ze sebe dostat,“ uvedla mladá herečka.

Počítá i s tím, že její role určitě vyvolá rozruch na sociálních sítích, kde dneska mladí lidé žijí. Je také možné, že si Natálka o sobě přečte něco rozporuplného. Jsme připravena. Já špatné komentáře zažívám celý život a na lidi, kteří se mě snaží srážet dolů, jsem zvyklá. Spíš se soustředím na lidi, kteří mi fandí,“ dodala Natálie Grossová, jejíž seriálový příběh se prolíná všemi třinácti díly a určitě stojí za sledování. 

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -