-1.6 C
Prague
Neděle, 5 února 2023, 3:02
- Reklama -
DomůOsobnostiModerátorka Vítová konečně odloží snubák a zbaví se nevěrného manžela. Kdo jí...

Moderátorka Vítová konečně odloží snubák a zbaví se nevěrného manžela. Kdo jí navlékne nový prstýnek?

MOM Collection. To je název nové kolekce šperků z bílého zlata s diamanty, jejíž inspirací je láska. Dvojitý náhrdelník, náhrdelník s přívěskem, náramek, náušnice i něžný prstýnek navrhla Iveta Vítová Lutovská, moderátorka, modelka a maminka dvou dětí. Všech pět kusů je provedeno v bílém čtrnáctikarátovém zlatě s celkem šestnácti diamanty briliantového brusu.

„Mám ráda minimalismus. A ve dvou spojených srdcích – velkého a malého s diamantem uvnitř – si každý najde lásku, jaká je mu právě nejbližší: mileneckou, manželskou i mateřskou, kterou v tom vidím já. Když jsem byla těhotná, nebyl na trhu  žádný šperk, který by se mi jako nastávající mamince líbil. Nic nadčasového, co bych mohla nosit i za dvacet let, vysvětluje autorka důvod, proč zvolila právě motiv zdvojeného srdce. 

Iveta Vítová Lutovská šperky navrhla poprvé a vnímá je jako krásný dar z lásky. Když uvažovala, jak je pojmout, motiv dvou propojených srdíček se jí hned zalíbil. Bílé zlato a diamanty podle ní symbolizují luxus, ale i čistotu, jemnost a nadčasovou krásu. „Nejvíc mě teď nabíjejí moje dvě děti, kolekci jsem tak vytvářela s pomyšlením na obě moje zlatíčka,“ říká Iveta, maminka devítileté Anetky a ročního Matěje.

Jak ale zdůrazňuje, ve dvou spojených srdcích se může najít úplně každý. „Při navrhování jsem myslela na mámu a dítě: ti dva jsou propojení a porodem to zdaleka nekončí,“ usmívá se Iveta Vítová Lutovská. „Právě tak ale může jít o pár manželský nebo milenecký. Anebo to jsou dvě děti – sourozenci, kamarádi. Láska dvou lidí má přece tolik podob… Šperkem s propojenými srdíčky lze vyjádřit i poděkování svojí partnerce nebo mamince. A kdo ještě lásku nemá, ten ji třeba dvojitým srdíčkem přivolá,“ vyjmenovává Lutovská.

Odloží „snubák“ a navlékne prsten lásky 

Nejen Iveta si už své „srdíčkové“ šperky zamilovala. Třeba náušnice můžou podle jejích slov nosit maminky, ale i dcery. Její devítiletá Anetka se už také sama rozhodla, jaké by chtěla. „Líbily se jí, už když jsem je kreslila na papír a teď se těší, že náušnice dostane jako dárek. Také i moje mamka ode mě dostane prstýnek z bílého zlata: za to, že se o mě starala a že mi doteď velice pomáhá,prozrazuje autorka šperků. Ty si teď oblíbila natolik, že – jak s nadhledem říká – s radostí sundala „snubák“, čímž snad konečně zapomene na nevěrného manžela. A bude nosit symboliku čisté lásky. „Těším se na nový život s dětmi v našem novém „doma“ a na zcela nové Vánoce. Těším se na dům plný lidí – přijedou rodiče a brácha s rodinou. Věřím v to dobré, co přijde,“ dodává Česká Miss z roku 2009 a moderátorka zpravodajství TV Nova.

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -