-1.6 C
Prague
Neděle, 5 února 2023, 2:02
- Reklama -
DomůOsobnostiPrima natáčí nový komediální seriál Agrometal. Je o co stát, nebo jen další...

Prima natáčí nový komediální seriál Agrometal. Je o co stát, nebo jen další brak?

Televize Prima navazuje na své divácky oblíbené seriály další novinkou. Pod taktovkou režiséra Karla Janáka začal vznikat komediální seriál z prostředí vesnice s názvem Agrometal. Seriál bude plný originálních a vtipných situací, humorné nadsázky a zábavy.

Skvělé je i herecké obsazení – diváci se mohou těšit na Lukáše Příkazkého, Kristýnu Leichtovou, Petra Stacha, Jaroslava Plesla, Matouše Rumla, Patricii Pagáčovou, Ondřeje Malého, Petra Čtvrtníčka, Andreu Růžičkovou, Milana Šteindlera a mnoho dalších.

Osmidílný seriál Agrometal se bude odehrávat ve fiktivní české vesničce Čertice. Co je však v této vesnici neobyčejné, je náš hlavní hrdina Lukyn (Lukáš Příkazký): „Postava, kterou hraju, má průšvih, protože prošvihne výročí svatby. Na čerpací stanici následně vidí plakát, který informuje o soutěži amatérských kapel. Hlavním lákadlem je ovšem to, že vítěz soutěže získá motorku. Lukynovi se to zdá jako geniální nápad a myslí si, že případná výhra by vyžehlila problémy s jeho manželkou.“

Nebude to tak, jak si narýsovali

Plán to byl prostě dokonalý. Jediný problém je, že Lukyn žádnou kapelu nemá. Dokonce ani na nic neumí hrát. Ale to by nebyl Lukyn, neohrožený mládenec z české vesnice, aby si s něčím takovým neporadil…„Práce na tomto seriálu je veliká radost, a to nejen proto, že režisérem je můj manžel Karel Janák. Máme super vtipný scénář a skvěle fungující obsazení. Diváci se rozhodně mají na co těšit,říká producentka seriálu Romana Goščíková, která v seriálu svého muže ztvární i jednu z komediálních postav. „Já bych si přál, aby si tento seriál diváci hlavně užili. Mým úkolem bylo oslovit široké publikum, aby si tam zkrátka každý našel to své, a moc doufám, že se nám to podaří,“ dodává režisér Karel Janák.

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -