17.1 C
Prague
Čtvrtek, 7 července 2022, 7:07
- Reklama -
DomůOsobnostiLucie Vondráčková představila videoklip k baladě Vzkaz v láhvi

Lucie Vondráčková představila videoklip k baladě Vzkaz v láhvi

Lucie Vondráčková zveřejnila videoklip ke své nové baladě Vzkaz v láhvi a fanoušci jsou nadšeni. Během jednoho dne vidělo videoklip téměř třicet tisíc lidí a sklízí zasloužené ovace. Po oblíbených a dnes už klasických písničkách jako Strach, Kdo tě má rád nebo Láska na 100let, přichází Lucie s novou tvorbou.

Nyní zveřejnila velice propracovaný klip ke své milostné baladě Vzkaz v láhvi a fanoušci chválou rozhodně nešetří. „Zase bomba a na konci nádherný tanec. Lucie, na vás se ten čas opravdu zastavil,“ vzkázala zpěvačce jedna z jejich fanynek a není sama, kdo se nemůže na videoklip vynadívat. 

„Lucko, ty hudebně stále zraješ. A to je moc dobře. Mimochodem tvůrci videa také patří palec nahoru,“ vzkázal jí další fanoušek, který si stejně jako mnozí další všimli dokonalých filmových triků a efektů, kterými je videoklip prošpikovaný.

 

Bylo to velké dobrodružství

Spokojená se svým novým klipem je i sama zpěvačka. „Kdybych nebyla tak by ještě Vzkaz v láhvi neplul k posluchačům. Jsem docela detailistka. Ale celý tým kolem režiséra Jara Atryho odvedl skvělou práci, takže startujeme,“ slibuje Lucie. Z filmového hlediska to bylo velké dobrodružství a jsem ráda, že zrovna tahle písnička se stala součástí tak krásné technologické cesty. Je to magie.“

Tu hlavně těší milé reakce jejich fanoušků. „Moc všem děkuju za překrásné reakce. Máme z nich všichni velkou radost,“ přiznala Lucie, která se pomalu vrací i na koncertní pódia, takže si ji její fanoušci budou moct poslechnout i naživo. „Fanoušci se vždy všechno dozví na mém Facebooku a Instagramu,” vzkazuje zpěvačka, která na dotaz o čem Vzkaz v láhvi je jenom tajemně říká: Nejlepší je si ji pustit.“

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -