22.8 C
Prague
Středa, 29 června 2022, 6:06
- Reklama -
DomůOsobnostiMarta Jandová složila poctu Karlu Gottovi a zazpívala Lady Carneval

Marta Jandová složila poctu Karlu Gottovi a zazpívala Lady Carneval

Zpěvačka a moderátorka Marta Jandová byla hlavní hvězdou druhého Radiokempu Frekvence 1 v autokempu Budišov nad Budišovkou tuto středu 14. července. Zrovna tento den by Karel Gott oslavil 82. narozeniny, zpěvačka proto na jeho poctu během svého hodinového koncertu zazpívala píseň Lady Carneval. Za svůj výkon nejen sklidila obrovský potlesk od návštěvníků, ale rovněž se jí podařilo celý kemp roztančit a rozezpívat.

V rámci hodinového koncertu Marta Jandová hrála převážně skladby z jejího českého alba Barvy. „Během pandemie jsem nějak nestihla napsat to další, i když nápady by byly. Ale to by zas ty písničky nikdo neznal,prozradila zpěvačka. Zahrála třeba písničky Křídla, Barvy nebo Černá a bílá. „Dneska je již červenec a já hraji letos teprve druhý koncert, to je strašné,“ posteskla mi Marta Jandová během vystoupení.

Aktuální dění i soukromý život

Živá vystoupení jí prý moc chyběla. O to více si tento koncert užila nejen ona, ale evidentně i všichni návštěvníci kempu. Na závěr se zpěvačka rozloučila tematickou písní Goodbye její německé kapely Die Happy. Pro Martu Jandovou je Frekvence 1 zároveň domovskou stanicí, posluchači jí mohou slyšet každý den dopoledne. V pořadu Co se děje s Martou Jandovou zmiňuje zajímavé aktuální události, ale i historky ze svého soukromého života.

Práci v rádiu zpěvačka ocenila hlavně v pandemii, v dobách lockdownu ji totiž podle jejích slov doslova zachránila. Kolegové z řad umělců ale prý vůbec nechápou, jak může pracovat každý den. Návštěvníci kempu měli navíc možnost pozorovat při práci oblíbené moderátory Janu Knížkovou, Romana Mikesche a Robina Sobka.

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -