17.3 C
Prague
Pondělí, 4 července 2022, 8:07
- Reklama -
DomůOsobnostiRodinný film Gump – pes, který naučil lidi žít představuje videoklip. Kuly...

Rodinný film Gump – pes, který naučil lidi žít představuje videoklip. Kuly a Ztracený dojmou každého

Jen pár týdnů před blížící se premiérou představuje tento očekávaný snímek režiséra F. A. Brabce nový videoklip k písničce Kometa pre Gumpa, kterou pro film složila kapela DESmod a rapper Majself. Písnička vznikla již před půl rokem a na Slovensku zaznamenala obrovský úspěch.

I bez oficiálního klipu má v této chvíli téměř tři miliony shlédnutí a pro mnoho slovenských rádií byla nejhranější skladbou roku. Zpěvák kapely DESmod Kuly prozradil, že k sepsání písně ho inspirovala hlavně Gumpova audioknížka namluvená Ivanem Trojanem. „Dostali jsme nabídku udělat citlivou skladbu, která by korespondovala s filmem. Poslechl jsem si audioknihu o Gumpovi. Dojala mě už v prvních deseti minutách, takže jsem souhlasil,“ řekl Kuly.

Rapper Majself ho doplňuje informací, že důležitou podmínkou byla úspěšnost skladby – a to se povedlo. Ve spojení s filmem je píseň opravdu silná. Jeden z nejočekávanějších snímků roku o výjimečné psí lásce bude mít premiéru stejný den v Čechách i na Slovensku, a to 22. července. A zatímco klip Kometa pre Gumpa vznikl pro Slovenskou republiku, písní pro Českou republiku je Vítr do plachet Marka Ztraceného.

Klip je k vidění zde:

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -